Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: twoja wrozka7 z Allegro

mi jej wróżba mniej więcej pokrywa się z fehu2200 więc akurat myślę, że się sprawdzi

Re: do zuza8888

A co możesz napisać o fehu2200?:) Chcę skorzystać, bo ją polecałaś, możesz napisać o niej coś więcej?:)

Re: wróżka Ewa Emily z wróżbonline - ktoś korzyst

Wychodzi na to, że masz tak jak ja i o osobie, która nie jest zainteresowana ma idealny związek, a osoba która jest zainteresowana pokazuje się jako zła, dwulicowa, która chce wykorzystać, tak jakby wszystko wychodziło na odwrót. Polecam Marię fehu2200 ona otworzyła mi oczy i napisała prawdę, gdyby

Re: agatka14091979 z Allegro.

Korzystałam z fehu2200 i szczerze mówiąc pokrywa się to u mnie z p. Agnieszką. Jednak opieram się na rozkładzie partnerskim i jednym pytaniu. Rzeczywiście p. Maria pisze specyficznie choć mnie to nie przeszkadza, zawsze można dopytać. Grunt, że to co pisze sprawdza się :) U p. Agnieszki podoba mi

Re: agatka14091979 z Allegro.

tarotolsztyn albo fehu2200 fehu bardzo dobra, ale lakonicznie pisze i nie każdemu to odpowiada :) A jakie są Pani spostrzeżenia odnośnie agatki14091979 ? Przyznam, że jestem bardzo zawiedziona, bo sytuacja obecna bardzo trafnie opisana, a nic się nie sprawdziło. Gdyby chodziło o jedną sprawę nie

Re: love311 z allegro

Dlaczego jak Wam się nie sprawdzają jej wróżby nie dajecie jej choć neutralnego komentarza? Ja dała i choć mnie wyzwała od najgorszych i straszyła allegro to się nie dałam. A wiecie co najśmieszniejsze, że kupiłam sobie wróżbę u Fehu2200 i ta wróżka wywróżyła mi że stanę się obiektem oszczercy itd

Re: love311 z allegro

. Polecam wróżki: twoja_wrozka7, zalustrem, fehu2200 - to są prawdziwe wróżki, pytanie ogólne np.o miłość ,a szczegółów,opisów, detali włącznie z cechami charakteru, wyglądem i ramami czasowymi bardzo bardzo dużo.

Re: wszystko się zawaliło

strasznie mi przykro, zycie potrafi byc okrutne... ja ze swej strony moge Ci polecic P.Marie, Fehu2200. Znajdziesz na allegro, potrafi pomoc. ale decyzje pozostawiam Tobie. zycze powodzenia i trzymam kciuki Gość portalu: samotna napisał(a): > Czy ktoś może mi powróżyć? Błagam o pomoc. >

Re: szukam dobrej wróżki z Mysłowic, Sosnowca....

, czasem trzeba dopytywać, kosztu nie pamiętam, ale nie z kosmosu: forum.gazeta.pl/forum/w,468,134960606,,fehu2200_allegro_OPINIE.html?v=2 Jak widzisz koszty nie są porażające

Dziekuje, za to FORUM

,ktorych przdepowiednie wcale,a wcale sie nie sprawdzily a rytualay nie dzialaja( zalustrem,fehu2200,sylwusia 88,FrancisViolento,wrozka estelle,sargas11,petronella7,tarot katarzyna,ela margot,kaplanka7,astrofreality,Para pik,dobra jadzia)-nie nalezy czytac komentarzy innych,szkoda,ze nie sa wystawiane po sprawdzeniu sie

Re: czyje wróżby się sprawdzają?

, wróżenie za darmo (wg zasad forum) ale jak dla mnie trafność kiepska Jak widać z w/w stawiam na wizytę w 4 oczy, a jeśli ktoś woli anonimowo, to z allegro z czystym sumieniem polecam fehu2200 ale trzeba dużo się dopytywać, bez problemu Pani wyjaśnia od sargas11 kupiłam prognozę (!) 3 m-czną + 2 pytania

Re: Szukam dobrej wróżki w Łodzi!!!

Polecam Wróżkę Hedde... Sam często korzystam z jej porad i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. W porównaniu z innymi wróżkami koszty jej porad nie są wysokie.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - fehu2200

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin