Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: soczki i przeciery owocowe , obiadki w słoicz

Nie rozumiem. Nie karmisz dziecka? Nie kupujesz mu kasz, mięsa, warzyw, owoców, jogurtów, nabiału? To też kosztuje. Zwłaszcza teraz zimą owoce i warzywa są drogie, ostatnio za paczkę mrozonych malin zapłaciłam 8 zł.

Re: Warzywa i owoce. No to ile wydajecie?

Nie, jeżyny, maliny i borówki kosztowały po 10 zł za 125 gr. Niemożliwe do zjedzenia w ciągu dnia? -- Producentka hormonu szczęścia :-)

Re: Herbata Waszych dzieci :)

Akurat zalinkowane przez Kore nie mają w sobie syropu fruktozowo-glukozowego, wogóle w tej serii nie widziałam żadnego malina z lipą, malina jest ale czysta bez lipy i nie 2,8% tylko 38 % kupuje te syropy bo z tych dostępnych na polskim rynku mają najlepszy skład... i nie kosztują 2-3 zł za 500 ml

Re: Warzywa i owoce. No to ile wydajecie?

W środku sezonu maliny kosztowały chyba 8 zł za pudełko 0,5 kg, borówki 8 zł za 250 gram a jeżyny nadal 125. ;-) Mango dojrzałe kosztuje 13 zł, awokado hass - 4,50 zł. Bób w sezonie - kilkanaście zł kg, szparagi - 10 zł wiązka. To serio nie są ilości nie do przejedzenia. -- Producentka

Ile kosztuje wymiana skrzydeł drzwi?

Nowe skrzydła montowane na istniejących ościeżnicach. Każde skrzydło będzie trzeba skracać. 7 sztuk. Duże miasto. Jutro przyjdzie fachowiec. Podpowiedzcie, ile to może mniej więcej kosztować, żebym nie dała się wpuścić w maliny.

Re: Polaki-cebulaki :/

Tu masz rozłożoną na drobne cenę maliny: wyborcza.biz/biznes/1,101716,14422856,Ile_to_kosztuje_i_dlaczego_tak_drogo__Maliny.html

Re: Jakie perfumy dla 15-latki?

Wszelkie "celebryty" - Beyonce, Katy Perry, Britney Spears kupisz w necie dość tanio - od 40 do 80-100zł. Adidasy - też tanie ale trwałością nie grzeszą. Fajny jest nowy Adidas - Born Original ale w necie jeszcze brak w rossie w promocji kosztuje 89zł - nie wiem czy nie za dużo? Jednonutowe perfumy

Re: michaszki - czy ktoś zauważył?

No właśnie. Cukier, mąka, jaja... Tak sobie myślałam przy wątku o drożdżówkami w szkole: jak ja pieke drożdżówki to na 16 drożdżówek jest pół kilo maki, 1 jajko, pół szklanki cukru, 80g masła, mleko i drożdże. No i wsad-czyli jagody, śliwki, maliny czy jakiś dżem. Finito. Koszt-można policzyć

Re: jedzenie....

Ale dlaczego chcesz rządzić za autorkę i każesz jej jeść sam crap (nafaszerowany antybiotykami najtańszy kurczak) zamiast pełnowartościowego jedzenia? Dobry chleb z piekarni kosztuje kilka złotych, dlaczego ma jeść jabłka, skoro być może chce maliny, borówki amerykańskie, śliwki, awokado, marakuję

Re: Zbiory truskawek

kiedy kosztował dychę. Czereśnie są znacznie droższe więc większa szaansa na dobry zarobek potem maliny.

Re: Co polecacie z Holandii i Niemiec?

aaa jeszcze Niemcy olej, bułki do piekarnika które kosztują tam grosze, werters original-w wielu róznych odmianach i smakach-polecam miękkie-genialne, pistacje, piwo krombacher alkoholowe i bez, salami, soczki capri(moje dzieciaki i wszystkie przychodzące lubią), w lidlu kupujemy maliny w syropie w

Re: Warszawa-Torty

gorzka czekolada 60% to ok 20pln/kg, mascarpone ok 20pln/kg, świeże maliny borówki też coś koło tego, a jakis rum w ponczu, kawa, awokado.... nie ma szans żeby dobrej jakości tort kosztował mniej niż 60-90pln/kg, sam, prosty, bez ozdób. za 30pln/kg to najwyżej suche niemieckie blaty biszkoptowe

Re: Warzywa i owoce. No to ile wydajecie?

nadzieniem z orzechow, miodu i zurawiny (mlask!) - sezonowo codziennie paczka malin/borowek/jezyn do tego po pol kilo gruszek, sliwek, wisni, czeresni itp - jak płacilam pani na straganie to bylo to zazwyczaj ok 15-20 pln dziennie Do tego dochodza orzechy - zjadamy jakies 100 gram tygodniowo, czasami wiecej

czy warto?

takie zdrowe? O tych z własnej działki nie napiszę - bo to wiem, że warto jeść. Pytam o te kupne. Wydaję w warzywniaku (osiedlowym, nie w zadnych marketach) około 30 zł dziennie (same maliny, które uwielbiaja moje dzieci kosztują około 10 zł.) i powoli przestaję widzieć w tym sens.

Re: Sprzedawanie

malina812 napisała: > książki w jakiej cenie sprzedajecie? > a ubrania dziecięce nie ma tak, że ubranie kosztuje tyle, a ksiązka tyle. Wszystko przeciez zalezy od tego, jakie to ubranie i jaka ksiązka. Przykładowo - ksiązeczki dziecięce, oryginalnie kupowane po 10-12 zł sprzedałam

Re: Pasja/hobby

Zbieranie grzybów/jagód/malin. Relaksuje, nie kosztuje i jeszcze można zarobić :D Czytanie-są darmowe biblioteki i bywają darmowe e-książki (zakładam że komputer już na stanie jest). Gry on-line (niech będzie że jakieś rozwijające). Jak już jesteśmy przy komputerze to projektowanie - ubrań, mebli

Re: Roczne dziecko prawie wyłącznie na piersi

nati_28 napisała: > Zgodzę się, że wmuszanie dziecku jedzenia nie jest dobre. Jednak satysfakcja, ż > e dziecko tylko skubie, kosztuje też nie do końca jest właściwym podejściem. Czemu nie? Jeśli dziecko jest zdrowe, rozwija się prawidłowo, to czemu nie dać jemu decydować ILE zje

Orly 40074 Terra Mauve

Kupiłam go z trzech powodów: kosztował 16 zł (TKMaxx), mam buty w tym samym kolorze i szukam (na razie bez sukcesów) zamiennika wycofanego już Rimmel 306 Velvet Rose. Taka przydymiono-rozbielona malina. Świetnie kryje (nie wiem, to typowe dla Orly? to mój pierwszy). Ale od mojego wymarzonego

Re: Mój pies gryzie ludzi!!

frajerów windy - już niestety tak. Co do głównego tematu to jak ktoś psa skopie to dobrze, ale w druga stronę to należy odizolować? ciekawa i leniwa teoria - tak najłatwiej. Malina pisze na forum bo oczekuje pomocy i jakieś rady, jak nie potrafisz takiej dać to pysk w kubeł. Kaganiec to nie rozwiązanie

Re: Browar Siedlecki w hali targowej

,5 L kosztuje 8 zł i cena uważam jest adekwatna, powiedziałbym, że nawet przystępna, biorąc pod uwagę fakt iż piwa są ważone na miejscu. Kufle przed nalaniem piwa są płukane ale nie pod kranem tylko specjalnym urządzeniem przy nalewaku (ale w dobrych piwiarniach już chyba standard) do każdego rodzaju

W koncu cos sensownego

wojciech.2349 napisał(a): > To kiedyś wyjaśniał na forum niejaki Mongoł. > Możesz w Syberii łowić tonami ryby, ale ich transport kosztuje więcej niż one warte. > > Rzecz w tym by te np. łososie dostarczyć za sensowną cenę do Moskwy. W sezon lososiowy na Kamczatce lososia

Re: 5 parówek,2 kilo ziemniaków-ile zaplaciłam-za

I trzeba też pamiętać, że cena często zależy od tego, jak w danym roku obrodzą owoce/warzywa. Zdarzają się lata, że nie ma prawie w ogóle jabłek, a zdarzają też takie, że jabłek jest tyle, że drzewa się od nich łamią. W tamtym roku był taki urodzaj na maliny, że kosztowały naprawdę bardzo mało. W

Re: słoiczki jakich firm polecacie?

> Miesieczny koszt przy zywieniu sloikowym latwo obliczyc. 15-20 zl x 30 = 450-60 > 0 zl > W zyciu tyle nie zaplacisz gotujac w domu. Nawet doliczajac zuzycie pradu, wody > , oplate za kanalizacje i wywoz smieci. Też zależy co się je. Jagody i maliny, które my jemy codziennie (jabłek i

Re: słodycze mnie gubią!

po krótkim rekonesansie wychodzi, że najlepszymi słodyczami będą maliny (których normalnie byś nie kupiła bo za drogie, ale nagle okazuje się, że kosztują tyle co paczka michałków).

Re: Roczne dziecko prawie wyłącznie na piersi

Zgodzę się, że wmuszanie dziecku jedzenia nie jest dobre. Jednak satysfakcja, że dziecko tylko skubie, kosztuje też nie do końca jest właściwym podejściem. Ja rozumiem, że przy BLW dziecko ma smakować, ma uczyć się jeść. Tak robiłam ze starszą córeczką. Ona lubiła jeść. Choć niedowagę też miała i

Re: Susza

hektary pociągnąć i co dalej? Jak to wszystko niby podlać i ile to będzie kosztować? Ja w zeszłym roku podlewałam maliny - nosiłam po 10-12 wiader z wodą dzień w dzień do sadu - bo mi ich było żal. Efekt żaden. Jak jest susza, to musiałabym tam podłączyć nawadnianie kropelkowe i może coś by to dało, a

Re: wydatki na jedzenie w październiku

solejrolia napisała: > Anno-sla, przepraszam, ale nie rozumiem. > Banany, nawet w promocji, kosztują około 4zł,a w Biedronce widziałam ostatnio p > o 4,50 czy jakoś tak. Dobrze jest kupić raz na jakiś czas, ale 10-12 kg? Skoro > wychodzą wam takie ilości, to nie lepsze byłyby śliwki

Re: Kto zna Centrum Koordynacji Biznesu

Mnie tylko zastanawia, jakim trzeba być naiwnym, żeby dać się wpuścić w takie maliny. Niestety, nauka kosztuje. Biznesmeni z przedszkola.

Pieniądze z unii na reklamy i pieszego

pieszemu;" a polityczne gadanie: "Najbardziej dotkliwe dla portfela kierowcy jest wyprzedzenie pojazdu jadącego w tym samym kierunku, który zatrzymał się w celu przepuszczenia pieszego - manewr ten kosztuje 500 zł." O czym mówić, gdy fachowcy nie rozróżniają ustępowania pierwszeństwa

Re: Pukanka do wolosw ze skrzypu.

generalnie skrzyp polny to jeden ze składników poprawiających kondycję włosów i pomaga im "szybciej" rosnąć. ja polecam Ci również płukankę z Marion z octem z malin. Kosztuje ok 7-8 złotych a jest niesamowita. Włosy są miękkie, lepiej się układają. Poza tym płukanka nie zawiera SLS i

Re: Proszę o radę i dziekuje za obiektywne spojr

malina812 napisała: > do tego mój brat gęsto często u nas bywa. Obliczyłam ze w maju był łącznie 9 dni.. a chło > p potrafi zjeść. Ja wiem, że to się nie wylicza bo rodzina.. > co ma być to będzie.Lecz mam już 35 plus i to ost. dzwonek na dziecko chyba. Mam dwoje dzieci, moim i

Re: nie ma?

Witam, Ja mam Renie II w kombiku 1,9 DCI 2005r. juz prawie 5 lat. Powiem Ci tak, jak dbasz to masz. Ja o auto generalnie dbam, co roku jestem na przeglądzie w Reno...i z tym jest różnie. Rekord to 3.000 pln a tak średnio to płacę około 1000pln. Owszem, auto mam cud- malina. Ani razu mi się nie

Re: propozycja nie za granicą

Malina ile Cię kosztował pobyt w Krynicy jeżeli mogłabym wiedzieć?

Re: Myslicie, ze truskawki stanieją?

U nas kosztują od 9 do max. 12 zł. Są ładne, smaczne. Kupuję w zasadzie codziennie po kilogramie, bo truskawki, jak i wszelkiego rodzaju maliny i jagody, moge jeść codziennie. -- Nie uronię za nich ani jednej łzy ''Gesetz zur Verhütung erbkranken Nachwuchses''

Re: otyłość a ubóstwo

No dokladnie. Maz wczoraj kupil pudelko malin w nizesze, promnocyjnej cenie 2$, a jogurt kosztuje ok 50 centow. Czyli 4 jogurty za pudelko malin. Mrozona duza pizza ok 5$; w podobnej cenie jest pol kilo piersi kurczaka. Silownia jest droga, wiec wielu na to nie stac. Abonament meza to 400 dolarow

Re: Ktokolwiek wynalazł e-papierosa, rządzi

Zwykle na początku się pali na zmianę. Starter dla palacza e-fajek kosztuje jakieś 200zł chyba. Z olejkami kilkoma do wyboru, ładowarką, wymiennymi ustnikami i zapasową baterią. dla mnie cud, miód, malina.

Re: oszczędniejsze wydatki, a wydatki na dzieci.

no wlasnie padlas ofiara przemyslu niemowlęcego. owoce teraz- maliny, borowki, banan, porzeczka, pokrojona brzoskwinia-kładziesz na talerz i dziecko wsuwa. jogurt- naturalny bakomy, bez mleka w proszku ok 1zł kosztuje. obiad- wrzucasz do garnka obranego ziemniaka, marchewke, brokuł lub kalafior (ja

Uniwersytetowi szykuje się wielka przeprowadzka...

Architektura śliczota mniód i malina godna Cebrzykowa,przepraszam pomyliłem się Mojrzeszowa.Ile będzie kosztowało utrzymanie i eksploatacja tego monstrum,ładne na dzień otwarcia a jak z funkcjonalnością.Gdzie na świecie stare uczelnie istniejące od daaawwwwwna mają taki wygląd?Komuś się na klepki

Re: Wydatki 4 osobowej rodziny

Jedzenie trochę kosztuje, jesli chce się kupić lepsze mięso, owoce typu borówki czy maliny, lody, itd. Ale na jedzenie mi wystarcza. Chemia - nie bardzo mogę ograniczyć, ponieważ kombinowanie kończy się u mnie alergią, więc zostaję przy tym co kupuję... kosmetyki - tu przyznaję, przegrywam

Re: jak myjecie owoce?

eee... yyyy... ja tak robię :/ bo przy okazji sprawdzam, czy nie ma zgniłków - brzydzę się. za to malin, jagód i borówek amerykańskich nie myję, tylko przebieram (się bierze ok. pół garści na raz i ogląda czy nie ma robali, zgniłków czy śmieci typu liście). -- A ja wdycham Londynu grypogenne

Re: Jak patrze na ludzi grubych...

Dobrze napisałaś - zdrowe kosztuje więcej. Ale niezdrowe nie zawsze musi oznaczą wysokokaloryczne, a o tym tutaj mowa. Jak powiedziałam generalnie warzywa są tanie, polskie owoce w szczycie sezonu również. Ale jak ktoś wybiera w warzywniaku to na co ma ochotę to o każdej porze roku może zostawić

Re: Fajny artykuł o oszczędzaniu. Zgadzacie się?

(pomijam święta). Tylko, że my mamy działkę, na której produkuję sporo eko-owoców (czereśnie, truskawki, maliny, orzechy, porzeczki, jabłka, gruszki) i eko-warzyw (tu w zasadzie wszystko poza ziemniakami/kapustą), z których żona robi przetwory. Dzięki temu dżemy, które w Krakowskim Kredensie kosztują 10

Ksylitol, stewia i lody....

mineralnych. Alternatywą dla zwykłego cukru jest też cukier trzcinowy nierafinowany (czyli nieoczyszczony z melasy), albo miód (pomijając maluchy). > Ja też mam patent na lody: zamrażam truskawki lub maliny z jogurtem, bez cukru, > a dzieci z upodobaniem to jedzą, choć dobre to nie jest. Ja polecam

tu nie ma dobrych rozwiazań

sawa.com napisała: > Pomysł o obowiązku posiadania w samochodzie alkomatu, który ma miec moc trzeźwi > ącą dla pijanego kierowcy... to wzorcowy przykład głupoty i wielki wstyd dla rz > adu w łonie którego ten potworek został powity. >> Ktoś wpuścił rząd w maliny i "

Re: Panie Tusk, a wiesz pan ile kosztuje chleb ?

ja tez nie wiem ile kosztuje chleb:/ a rzodkiewka, czy maliny to juz wogole:/ -- http://www.suwaczek.pl/cache/12a17810fd.png filipeknowakowski.pamietajmy.com.pl/index.php

Przełom w sprawie szybkiego tramwaju. Miasto mó...

Mam przeczucie że możemy zostać wpuszczeni w jakies drogie maliny; nigdzie nie ma mowy o specyfikacjach, cóż to własciwie pod tą nazwą SST; ja tu widzę po prostu przedłużenie torów tramwajowych od Basenu Górniczego do Zdrojów po których jeździłyby tramwaje typu Swing; czy to musi tyle kosztować

Re: Kiedy 70% w Tesco?

-to jest wpuszczanie klientow w maliny. -- "Mniej nerwów mnie kosztuje izolacja od ludzi niż akceptowalne społecznie funkcjonowanie z nimi"( by Triss)

Re: kto ma termin na kwiecień 2014 ?

coneco jest bardzo ładny głęboki+spacerówka kosztuje 500 zl nowy. Jasna sprawa jeśli kogoś stać na droższe no to nie ma tematu. Jestem w szoku w poniedziałek przeziębiłam się. Załamało mnie to, bo ciężarnym ciężko wyjść z choroby. Kupiłam taki syrop dla ciężarówek z maliną, czarną porzeczką i czosnkiem i

Re: pierwszy

Bo to czasami takie podejście po-PGR-owskie, państwo mi nie dało.. Ciężki to kawałek chleba tak czy siak ale myślę, że warto mieć chociażby taki kawałek pola, żeby starczyło dla siebie i troszeczkę więcej:) Mieszkając w Radzyminie a pracując w Warszawie widzę ceny, ile kosztuje marchewka, ile

Re: LWW - Wyciskarka soku

tygodniu. Nie orientuję się jakie sprzęty są dostępne teraz, może wyciskarki się spopularyzowały, ale kiedy kupowałam tę, to na rynku były poza tą jedną w zasadzie prawie tylko bardzo drogie i wielkie sprzęty, bardziej jak do knajpy niż jak do domu. Ta kosztowała jakoś w okolicach 500 zł, nie jest

Re: nasze menu do oceny

napisać! To,że ktoś ma zapas ze swojej działki,nie oznacza przecież,że nie kosztowało to nic. Też uprawiam swoje zioła,pietruszki,maliny,truskawki i wiem ,że nasiona,sadzonki,itd.swoje kosztują,do tego nawożenie,podlewanie,itp. Albo,gdy ktoś kupuje pół tuszy świniaka,to przecież 100 zł nie kosztuje. Inną

Re: Salon A G A T A MEBLE - ostrzeżenie

nerwy hojnie zaproponował - 150 PLN rabatu + mleczko do skóry... Wybrakowany narożnik kosztował 3 000 PLN. MIÓD, MALINA, REWELACJA!!! WYSMARUJĘ KRZYWY NAROŻNIK MLECZKIEM DO SKÓRY, BUTELECZKĘ WŁOŻĘ W TA PRZESTRZEŃ NA PRECYZYJNYM ŁĄCZENIU DWÓCH ELEMENTÓW WADLIWEGO NAROŻNIKA I 150 PLN... NO WŁAŚNIE A

Re: kto ile wydaje

Tak, dokładnie, tak jak napisałam- duży kalafior (nie gigant- po prostu duży) kosztuje u mnie 4 zł, mały 2. Na obiad w zupełności nam wystarczy 1 duży, albo 2 małe. Z fasolką i tak się przeliczyłam bo cena z dzisiaj- 4,90/kg. Kupiłam 40dkg dla 8 osób które jedzą obiad. I przeliczyłam-specjalnie dla

Re: Piramidy finansowe na świecie

_stracil_dorobek_zycia_w_trzech_piramidach.html#BoxWiadTxt Szczerze żal mi tych ludzi ale na miłosć boską - ludzie niby mądrzy, z wyższym wykształceniem,było nie było profesor - i daje się tak wpuścic w maliny. Zauwazcie jakie kwoty wpłacili. Już pierwsza wpadka powinna cos dać do myślenia

Re: oszczędzanie-nie oszczędzanie

No niestety - w sezonie owoce robią swoje w budżecie domowym. Staram się wyważyć ilość i raczej kupować jabłka czy śliwki a nie małe pudełeczko malin czy borówek, ale z dziećmi wiadomo, jest to trudne. Ostatnio miałam rozmowę ze znajomą - najpierw stwierdziła, że tygodniowy budżet na jedzenie 300

Re: Szef "Elektrowni" odpowiada Agacie Morgan

Nigdy nie uwierzę, że tak ogromny obiekt mógłby kosztować tylko 10mln. Byle kamieniczka na starówce kosztuje kilka mln! Kto tu kogo w maliny wpuszcza? -- - Forum Radomskich Inwestycji - .: Nasz Region :.

Re: Na co ludzie wydają tyle pieniędzy?

Nie liczysz oleju na ktorym smazysz, zadnych przypraw, czegos na czym smazysz. Nie spytam tez, w jaki sposob twarozek kosztowal cie 6 zl skoro: sama smietana kosztuje 1.30 - 1.50, szczypiorek kolejne 1.20, rzodkiewka 1.30 Mozna zjesc na obiad surowke z polowy marchwi, a mozna zjesc

DO KTOSKI

Ktoś musiał nieźle Ciebie wpuścić w maliny... podsumowując, na trasie Katowice - Radom są na dobę 2 pociągi : TLK i IR zaden z nich nie ma miejscówek, 2 klasa w TLK kosztuje 46,50 / osoba pełnopłatna, 1 klasa - 69,40 w IR jest taniej nijak nie wychodzi mi tu Twoje 300 PLN

Re: Mity nt. wysokich kosztów utrzymania dziecka?

I jakie owoce i warzywa trzeba kupować, żeby się zmieścić w 8zł dziennie?! Chyba, że jabłka i marchew, ale ile można jeść to samo? Kilogram truskawek w sezonie kosztował u nas chyba 6zł, jeśli nie więcej. Maliny małe pudełeczko-5zł. Jagody-12zł kilogram,morele kilogram 8zł, brzoskwinie kilogram 5

Re: Odporność dziecka - wspomagacze

Polecam Immunaron C - niedrogi syropek dla dzieci wzmacniający odporność. Kosztuje niecałe 10 zł, jest pyszny, no i ma same naturalne składniki - maliny, aronia, aloes... Pijemy go od jakiegoś czasu i naprawdę mały nie choruje tak często. Ja zresztą też nie bo popijam razem z nim :)

Re: wzorce piękna

mnie na to nie zawsze stać, a dwie rączki mam i póki co zdrowe :) Ale to, że w eko-sklepach jest drogo, to dla mnie normalne. No jakość kosztuje, nie ma siły. Mój chleb też nie kosztowałby 2 zł, jak biedronkowy, bo same składniki są znacznie droższe. Słoiczka moich malin nie kupiłoby się za 3 zł bo

Re: Bydgoski przedsiebiorca w areszcie za łapówki

To ci Maciej ! Mienie wojskowe jest pod szczególną lupą i kontrolą. Dał się wpuścic w maliny, a to kosztuje.

Re: Robicie dużo przetworów? Pomagają w oszczędza

maliny na soczek malinowy. Zatem jak podliczyłam ile powinnam kupić warzyw i owoców, żeby porobić przetwory, i zobaczyłam ile kosztują w tym roku, to zbladłam. Dlatego robię absolutne minimum: zakisiłam ogórki, i trochę zrobiłam jako curry, buraczki, kilka słoików kompotu wisniowego i kilka malutkich

Re: A znacie DanHen?

z wiskozy prawie w tym odcieniu maliny, którego szukam, bardzo przyjemna w dotyku, ale miała ten wiskozowy syndrom podkreślania każdej fałdki, więc się nie zdecydowałam, kosztowała 99 bez przeceny. -- Stanikomania! Stanikomaniaczki na Facebooku

Re: na czym tak naprawdę oszczędzacie?

Owce i warzywa niestety nie są tanie. Biorąc pod uwagę, że kilogram sezonowych owoców kosztuje 7-14 zł (kupuję około pół kilograma na dzień i nie kupuję kubeczka malin za 12 zł), do tego na obiad np kalafior 5 zł, ziemniaki, do tego na śniadanie pomidor i rzodkiewki to już jest około 10-15 zł na

Re: jaką herbatkę dajecie?

ja daje hippa dziką różę z malinami, pyszna , a cena w kaufflandzie za 400g 11,50zł (a zwykle 10zł kosztuje 200g)

Re: Polska rajem taniej zywnosci?

linn_linn napisała: Przy okazji, we Wloszech sloiczek konfitur malinowych / 220 g / kosztuje 4,5 eu > ro. Bez pektyn: maliny, cukier i sok cytrynowy. Szkoda, ze takich prokuktow rod > em z Polski na europejskich polkach nie widac. Latwiej jest sprzedac produkt mr > ozony, inni przerobia

Re: renowacja drzwi- cena

pol dnia, nie 8h) i sa miod malina. Trezba tylko uwazac, zeby nie poprzypalac drewna :) Ile kosztuje taka praca? pozdr

Re: renowacja drzwi- cena

pol dnia, nie 8h) i sa miod malina. Trezba tylko uwazac, zeby nie poprzypalac drewna :) Ile kosztuje taka praca? pozdr

Re: Dodatek do mleka dla dzieci

jest też Kaba (truskawka, malina, banan, wanilia) do kupienia w delikatesach (piotr i paweł/alma/delima) na allegro też jest (kosztuje ok. 13 zł za 400 g. Mój nie bardzo chciał to pić bo dodane do mleka mod (słodkiego już) robi się podwójnie słodkie, choć mniej słodkie niż Krugera.

Przez kolejne 14 lat?

Gość portalu: leszeke napisał(a): > Gość portalu: andrzej.filipowicz napisał(a): > > Rad byłbym przeczytać ile nasze miasto kosztował każdy jeden z pasażerów > rekord > > owego miesiąca lipca w PLL. > > A ja bym chętnie przeczytał np. ile miasto będzie kosztował

Re: a dlaczego ibufen zamiast paracetamol?

budzik11 napisała: I TO jest ważniejsze niż to, czy lek smakuje jak cola, > pomarańcza czy coś tam. Dlatego własnie nawet nie pytałam o smak syropu,dla mnie jest to wszystko jedno czy smakuje jak cola czy malina ale niespodziewałam się,że może być aż tak paskudny. Już nie musi być pyszny

Re: Avril Lavigne, Celine Dion <33

U mnie w mieście nie ma Avrilki , ale w mieście obok jest. Są strasznie drogie. Nie mam ich i nie mam zamiaru kupywać ich. Moja mama kupiła perfumy o zapachu malin i ślicznie pachną. Moje najdroższe perfumy kosztowały 60 zł i nie mam zamiaru kupować ich więcej dostałam uczulenia przez nie ;/

Re: jedzenie u babci maliny i inne...:)

Zainteresuj sie barami mlecznymi, a nie Babcią Maliną, bo tam to raczej nie na studencką kieszeń ;) www.kuchniaubabcimaliny.pl/startowa.html Niezłe są lanczowiska, gdzie kilo jedzenia kosztuje ok 23 zł. Ogólnie najlepiej gotować samemu, a na pewno najtaniej.

Re: kurator, RODK i znów kurator :(

im takie dzieciństwo . Zawsze powtarzam,ze trzeba liczyc tylko na siebie,więc musi sie uczyc i zdobyć dobry zawód,a to niestety kosztuje. Dlaczego w szkołach podstawowych w obecnych czasach panuje wszawica? Bo dzieci nie maja ,czy mają nieodpowiedzialnych rodziców,ktorzy zwyczajnie o nie niedbają

...pokrywają się na 90 proc. trasy...

inteligentnie, a jest głupawo. Jeśli system rzeczywiście kosztował tyle ile podawała niegdyś GW, ktoś kogoś ewidentnie wpuścił w maliny. Nie różni się bowiem zasadniczo od taniego rozwiązania prostej automatyki sterowanej stycznikami w torach lub trakcji. Gazeta pisała, że system się podobno uczy. Hm... może

Re: No prosze,

mysiulek08 napisała: > swieze maliny, jagody... a mnie sie od sadystek wyzywa... Maliny były z mrożonki. A ile kosztowały jagody (a raczej borówki amerykańskie) to Ci napiszę na priva, bo mogłoby się konsumentom coś cofnąć.

Re: Czytam i oczom nie wierze.

.Pełna rozwałka tego co polskie.To firmuje rząd z nazwy polski,ale na usługach obcej finansjery.Za poklepanie po pleckach rudego,ewentualnie strzelenie patelni u pobratymców kaszubów.A wy się rozglądnijcie!To nic nie kosztuje!To ciągle do wynajęcia lokale,bankructwa,puszczanie w maliny.To ten nierząd.To te

Stadion w barwach Śląska za 70 tys. euro

Panie Gorzelik , nie daj się pan wypuścić w maliny z tym oszacowaniem. Wierzę w pana wielką inteligencję i wiem , że tak łatwo nie odpuści pan tym głupotom. Jeśli aż 280 tyś. zł. kosztuje tylko niewiele naprawdę znacząca zmiana kolorystyki krzesełek , to jak to się ma procentowo do ceny globalnej

Re: tanie przetwory na zime- pomysł

uzmysłowienia najlepiej pokaże przykład. Kupiłem 15 kilo malin za 42 ( 2,8 zł za kg) do tego cukier i razem wyszło ok 60 zł za wszystko. Z tego zrobiliśmy 24 dżemy po 300 g i 27 buteleczek soków-330 ml. Sprzedajemy swój miód,więc słoiki kosztują ok 48 gr/szt. Koszty wyprodukowania wyniosły ok 80 zł, sprzedając

Re: Czy znacie jakiś przepis na dżemy niskosłodzo

Ja kupuję dżemy Owocowa Rapsodia St.Dalfour. Kosztują ok. 10-12zł, ale są bez cukru, bez konserwantów. Jedynie owoce, pektyny i sok z winogron. http://img2.frisco.pl/products/full/5014271330426_f.jpg?748232df90bb1662baa29a8140e8448d Są z jagód, malin, jeżyn, porzeczek, wisni, gruszek, pomarańczy.

Re: kto ile wydaje

Ewcia... oczywiście że za mniejsze pieniądze da się bardzo urozmaicone jedzenie jeść. Urozmaicenie nie kończy się na kupowaniu łososia za 50 zł i robieniu go na różne sposoby. Dla przykładu u mnie na targu dorsz bez glazury kosztuje 23zł/kg i uwierz mi można z niego również wykombinować pyszne

Re: Minimalizm??

Ty wiesz Kobieto ile taki sok z malin kosztuje? :-) A moze On sam go robil? Z wlasnorecznie zebranych owockow. Myslac o Tobie zrywal te maliny, po chaszczach najwiekszych spodnie darl i do krwi sie ranil w tych chaszczach... :-) pozdrawiam

Re: kolorowa kuchnia

wiem że kran nie pasuje, ale kosztował 800 zł. Kupiłam go, bo wszystko, co metalowe, w tej kuchni (4 lata temu) miało byc miedziane: uchwyty, okap, piekarnik, lampy, kran. styl rustykalny. Dziś uchwyty byłyby srebrne lub czarne, piekarnik i okap biały lub czarny, a lampy srebrne. Jedyne z tego

Re: Przystawka w postaci napędu Blu-Ray do Xboxa

kolejny drogi nagytek do klocka- jak się wszysko nakupi co jest w ps3 to klocek z 2 tys zł będzie kosztował:) buehehehehehehehehe Polecam Bd, film w full Hd, kino domowe - malina. Tommi nie bredż bo masz arcade i filmy ściągasz chyba z torrenta na pcta:)

Re: Suplementy, witaminy, tran itp

(maliny, jeżny, borówki) i warzywa z regionu. Podoba mi się i pasuje do pory roku. > Wlasnie z wit D to jest ciekawe, bo wyglada na to, ze potrzeba jej calkiem spor > o. A nowoczesny tryb zycia nie sprzyja produkcji witaminy D.. Powiedzmy tak, im jaśniejsza skóra, tym lepsza synteza witaminy D

Re: wzięłam się do roboty: opłacalność

U mnie maliny to kosztują 4kt, podobnie jest z opłacalnością innych długo rosnacych warzyw. Jedynie te jabłka i dynie zostają jako tako opłacalne. Ale z kolei u mnie mało osób ma tyle punktów i jest mały zbyt na te rzeczy. -- http://supergify.pl/images/stories/Animki/03.gif

Re: Bułgaria czy Chorwacja ???

W Bułgarii kiepski żarcie???? Nie rozwalaj mnie. Różnica pomiędzy Bułgarią i Chorwacją jeśli chodzi o kuchnię jest ogromna na plus dla Bułgarii. Przeciętny Polak w Cro nie ma co zjeść a w Bułgarii jedzenie miód malina. Zresztą powiem krótko, większość naszych rodaków w Cro wcina tylko pizzę bo jest

Re: kto ile wydaje

anna.1112 napisała: > Ewcia... oczywiście że za mniejsze pieniądze da się bardzo urozmaicone jedzenie > jeść. Urozmaicenie nie kończy się na kupowaniu łososia za 50 zł i robieniu go > na różne sposoby. Dla przykładu u mnie na targu dorsz bez glazury kosztuje 23zł > /kg i uwierz mi można

Re: wydatki na jedzenie w październiku

Anno-sla, przepraszam, ale nie rozumiem. Banany, nawet w promocji, kosztują około 4zł,a w Biedronce widziałam ostatnio po 4,50 czy jakoś tak. Dobrze jest kupić raz na jakiś czas, ale 10-12 kg? Skoro wychodzą wam takie ilości, to nie lepsze byłyby śliwki? jabłka? maliny? Na logikę- teraz takie owoce

Re: Kosmetyki CIEN i Produkty W5

Z CIENa polecam zielony szampon do włosów tłustych. Ma dużo świetnych ekstraktów ziołowych i aloes. Jest naprawdę gęsty i tani, bardzo dobrze radzi sobie z moimi włosami, kosztuje tylko 4 zł. Kolejny hit, to pojawiający się co jaki czas (gdy są tygodnie z rzeczami dla dzieci) fioletowy płyn do

Absolwentka będzie walczyć o doszkodowanie od U...

Tak to się pisze artykuły w Polsce. Latam do USA co trzy miesiące i nigdy nie zapłaciłam więcej za bilet niż 2,5 tysiąca ale złotych! Wynika z tego, że Pan redaktor się pomylił lub dał się wpuścić w przysłowiowe maliny. Taką informację łatwo sprawdzić. Ile kosztuje bilet do USA można sprawdzić w 2

Re: a nie moga byc mrozone?

Mogą być! Bardzo dobry pomysł. Ja byłam dziś w hali Banacha poszłam na bazarek i malutkie filiżaneczki malin kosztowały 15 zł. Kupiłam na próbe mrożone i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za pomysł, czemu ja o tym wcześniej nie pomyślałam? Pozdrawiam.

Re: Ceny transakcyjne a ceny wywoławcze aut używa

i ogniska korozji to faktycznie delikates ;-) cud - miód - malina hehe ;-) > Po trzecie - naprawa ogniska (jednego!) korozji kosztowała o rząd wielkości mni > ej. 5. To że w 14 letniej Mazdzie były ogniska ale ich brak to nie znaczy że za pół roku znowu coś nie wyjdzie...a jak nie ogniska

Re: Jak uchronić dziecko od grypy?

unikać miejsc publicznych typu galerie handlowe, urzędy, kina, restauracje, po prostu wszędzie tam gdzie mogą być obcy ludzie zarażający nie należy zabierać dziecka. za to dużo spacerować bez względu na pogodę - hartować siebie i dziecko, pić sok z malin, jeść potrawy z czosnkiem i cebulą, wit

Re: Patyczaki

zamiast patyczakow kupilabym straszyki australijskie, najlepiej jajeczka. plus jest taki, ze wylegna sie za jakies pol roku, a 10 jajeczek kosztuje 2zl;) no i jaka radosc jesli sie samemu wyhoduje zwierzaki:) straszyki sa duzo ladniejsze i ciekawsze od patyczakow, jedza liscie malin, jezyn itp

Re: potrzebuję ok. 5 taczek piasku.

Do Uli od Jacka. Jeżeli masz czym ten piasek przewieść, to jedz do Opola - Maliny. Tam jest legalnie działająca żwirownia + sortownia. Mozesz tam zakupić wszelakiego rodzaju piasek, kamienie, kamyczki ozdobne itp. 5 taczek, to by cię wiele nie kosztowało.

Re: gdzie sklep zielarski i jak dojechac?

witaj ja liście z malin kupowałam w Hali Kopińskiej (na piętrze) tam jest niewielki sklep zielarski. Kosztowały ok. 2 zł. Jeżeli to ma związek z przygotowaniem do porodu to mi osobiście niewiele pomogło.

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - ile kosztują maliny

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin